بسم الله الرحمن الرحیم.
زمان که بگذرد و گذر زمان است که می تواند اندکی از افتضاحات و رسوایی های غرب سرمایه داری در فریب اذهان عمومی را رو کند.
چنانچه که هم اکنون چیزهایی از آنها رو شده که در گذشته بت و تابو آنها بود و نتوانستند لاپوشانی کنند.
افسوس که اندیشمندان ما که تعلیم دیده غرب هستند نمی توانند، یا نمی خواهند از این جزم اندیشی بیدار شده و بی پروا نقد غرب کنند و البته افسوس که صدا صدای صاحبان قدرت است و قدرتمندان هم منافعشان در سر به مهر ماندن قضایای غرب است.
گمانتان این نباشد که باری به هرجهت می نویسم و دارم اغراق در نقد می کنم و چون عده ای هر چه محصول غرب است را بد بدانم، خیر تفاوت بنده با آن قشر از جامعه تفاوتی از زمین تا آسمان است و آنها بر اساس ایدئولوژی نقد می کنند، صحیح یا غلط و جالب آنکه خودشان غرق در غرب هستند، اما بنده بر اساس علم نقد می کنم و بس.
اما برسم به اصل مطلب که البته همه اینها که می گویم اصل است و تا تمام آنچه که می گویم در مقدمه خوانده نشود، فهم متون بنده امکان پذیر نیست.
همجنسگرایی در نگاه نه چندان دور نزد همه یک رفتار خلاف و ضد ارزشی بود و قضیه آنطور بود که در غرب سرمایه داری هم آن را بر نمی تافتند، تا کار به آنجا رسید که برای به رسمیت شناختن همجنسگرایی بینشان مسابقه افتاد.
جالب است بگویم وقتی که یک جامعه درش یک صدای قدرت است مثلا این صدا ، مخالفت با سقط جنین است، اندیشمندان موافق هم سعیشان این می شود که چیزی نگویند که وجهه آنان خراب شود و بی سواد یا اقلیت به نظر بیایند و نظرشان را ابراز نمی دهند، مگر عده ای محدود که بعضشان هم به خاطر ژست گرفتن است.
حال همین صدای قدرت امروز برای همجنسگرایی به دست آمد و افرادی که قبلا مخالف بودند، مجبور شدن حرفشان را پس بگیرندکوین هارت»
صدای قدرت آنها را یا یک ستیزه جو یا یک بی سواد یا یک مخالف ارزش ها معرفی می کند.حال این صدای قدرت چطور به اینجا رسید را در پست های قبلی تقریبا اجمالی گفته ام، تفصیل آن پاره ای مسائل جزئی است که در توان این نوشتار نیست.
شما نگاه کنید، در جامعه دانشگاهی خودمان چه بسا الان کسی جرأت نقد همجنسگرایی را ندارد، از ترس اینکه بی سواد یا اقلیت تلقی نشود.اینگونه است که صدای قدرت صداهای دیگر را خفه می کند.
شاید آشنا شدن با ترفند های رسانه ای از قبیل مارپیچ رسانه ای ، تونل قدرت و همبستگی جهانی کمک کننده فهم مطالب بنده باشد، که البته با آسان ترین گویش و لحن، مطلب را بیان کردم و خرده نگیرند بر این ساده گویی ها که توان آن را دارم که غیر آنچه که می بینید بنویسم ولی حاصلی ندارد و هدف فهم است نه فخر فروشی.
ترس از این است که حکایت قوم لوط بسیار پر دامنه و گسترده جهان را بگیرد، حداقل تلاش باید این باشد که دامنه گسترش و رواج آن در جوامع را کاهش دهیم.
در مطلب بعدی ان شاء الله مستقیم بر پیامد های همجنسگرایی سخن می گویم.

همجنسگرایی و روش تحقیق در غرب

همجنسگرایی و روش تحقیق غرب 2

همجنسگرایی و روش تحقیق غرب 3

غرب ,قدرت ,همجنسگرایی ,یک ,صدای ,نقد ,صدای قدرت ,که می ,است که ,نقد می ,است و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تحقیقات دانشجویی و دانش آموزی . books98 hwsngup اجناس فوق العاده اولین و بزرگ ترین وبسایت ادرس پزشکان ایران اینجا همه چی هست دیجی آی تی آکادمی دفاع شخصی اصفهان مشاوره حرف آخر