بسم الله الرحمن الرحیم.

مهم ترین مشکلی که دارم در اصل با غرب نیست، آنها به هرحال گفتند که ما آن دنیا و خدا را که از دست دادیم، بیاییم این طرف را آنطور که می خواهیم سپری کنیم، مشکل اصلی با خودمانی های بیخودی و نخودی است که فهمیده یا نفهمیده فریب غرب را خوردن و بدیهیات غرب برای آنها بدیهی شد و آنچه غیر طبیعی بود را طبیعی دانستند.
خب وقتی ما بنیاد ها و ارکان های غرب را پذیرفتیم و همان عینک غرب را به چشم زدیم، دیگر نمی توان و نمی شود نقد غرب کرد و نمی توان در زمین بازی آنها، آنهارا مغلوب کرد.
عمده تلاش های بی ثمر هم در نقدهای سطحی است که آخ هم ازآن غربی ها نمی گویند.
از زمین بازی غرب خارج شید، ساختار بازی و چینش آنهارا نپذیرید و با ساختار و روش خودمان نقد کنیم.
نمی دانم چگونه می توانم مطلب را جا بندازم، حتما اهلش می دانند مطلب چیست، اما به هر حال باید عوام ها متوجه باشند.
با روش غربی تنها ساختار هایشان را محکم می کنیم در نقد
نقد آنهارا غیر ان چیزی که هست باید کرد
مشتی که نکشد قوی ترشان می کند.
غرق در غرب علیه غرب نمی شود ، بیا بیرون بعد 
این موضوع غرب روش ها و شیوهای تحقیقش غلط است»» را دائم در هر پست تکرار می کنم، بلکم جا بیفتد.
سخن ما این است همجنسگرایی که غرب تابو آن را برداشت و آن را به رسمیت شناخت با استفاده از پایگاه های قدرتش از قبیل جوامع روان شناسی و پزشکی تا جامعه شناسی تا اهالی هنر و .بود
حال با استفاده از روش غرب نمیشود همجنسگرایی را نقد کرد.
کلا ما سعی داریم ساندویچی نقد کنیم و امروز هم سطح دانش بالا رفته و با حرف های سطحی نمی توان خودی هارا قانع کرد، غیره که بماند.
می گویم غرب چند فاکتور را استفاده کرد تا همجنسگرایی را جا بیندازد.
فاکتور اول عمومی سازی آن بود با استفاده از رسانه ها و شخصیت‌های مشهور
فاکتور دوم به خدمت گرفتن نهادهای علمی مانند روانشناسان و روانپزشکان
فاکتور سوم ی کردن موضوع
فاکتور چهارم مظلوم نمایی.

خودم هم متاثر از آنها همجنسگرایی را با همجنس بازی جدا کردم ولی حقیقت آن است همجنس بازی یا لواط یکی هستند.

همجنسگرایی و روش تحقیق در غرب

همجنسگرایی و روش تحقیق غرب 2

همجنسگرایی و روش تحقیق غرب 3

غرب ,نمی ,روش ,بازی ,همجنسگرایی ,های ,استفاده از ,با استفاده ,غرب را ,همجنسگرایی را ,ها و

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بنیان مرصوص armazimi82 دانلود طرح توجیهی دانلود برای شما olome seowebkar آموزش فارکس | بروکر فارکس | بازار فارکس | بورس فارکس oknews اکی نیوز تا دیر نشده خرید کن يک آشپزخانه نو بسازيد